Wdrażania Systemów IT i zarządzanie projektami IT

Wdrażania Systemów IT

Wiem jak ważne dla kondycji przedsiębiorstwa jest poprawne wdrożenie systemów informatycznych oraz zarządzanie nimi. Każdą trudność traktuję jak wyzwanie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w uruchamianiu dedykowanych systemów, jestem w stanie błyskawicznie reagować na pojawiające się komplikacje. W moim portfolio znajdują się wdrożenia systemów ERP w branżach: logistycznej, finansowej, usługowej, produkcyjnej. Zapewniam duży zastrzyk wiedzy biznesowej, organizacyjnej oraz wysoki poziom kompetencji społecznych pozwalający na tworzenie zespołów i odpowiednie zarządzanie zasobami ludzkimi w trakcie realizacji projektów.

Zarządzanie projektami IT

Stworzenie sprawnego systemu informatycznego wymaga dobrej organizacji i zarządzania na każdym etapie. Projekty IT pozwalają firmom ewoluować, rozwijać nowe kompetencje, zmieniać się na lepsze i tworzyć usługi dostosowane jeszcze lepiej do potrzeb ich Klientów. Projekty IT to zwykle olbrzymie wyzwanie. Od sprawnego i szybkiego wykonania projektu zależy wiele i właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom.

Kompleksowo zajmę się zarządzaniem Twoim projektem IT od momentu zamysłu, poprzez stworzenie zespołu, na uruchomieniu i oddaniu do użytku kończąc.

Wdrażania ERP

System ERP (Enterprise Resource Planning) pozwala na szerokie zastosowanie w przedsiębiorstwie. Daje możliwość kontroli przepływu informacji takich jak: zamówienia, komunikacja z klientami, zarządzanie magazynem, ale również finansami. Zapewnienie sobie tak dużej integracji obszarów działalności Twojej firmy pozwala na znacznie efektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów i o wiele lepsze reagowanie na trendy rynkowe czy zachowania grup Klientów. ERP daje możliwość podejmowania trafnych decyzji biznesowych i szybkiego znajdowania nisz do zagospodarowania.

Lata doświadczeń pozwalają mi odpowiednio wdrażać systemy ERP, dostosowanych do potrzeb konkretnie Twojej firmy, działających na zasadach, które w danym przedsiębiorstwie będą najkorzystniejsze.

Wdrażania CRM

System CRM przede wszystkim jest nieocenionym wsparciem w bardzo newralgicznym miejscu z punktu widzenia biznesowego – tam, gdzie Klient styka się z naszą firmą lub organizacją. Poprawnie wdrożony system CRM będzie wspierał procesy sprzedażowe i analityczne w działach marketingu, obsługi klienta, sprzedaży czy też w zarządzie. Dostarczone przez niego dane będą cennym zasobem firmowym, którego umiejętna analiza może przynieść bardzo duże profity. Dowiemy się o przyczynach rezygnacji z usług, oddziaływania naszej strategii marketingowej na emocje klienta oraz o genezie procesu sprzedażowego. System CRM to nieocenione wsparcie przy obsłudze Klienta, a także analizie jakości obsługi w naszym przedsiębiorstwie.

Wiem jak ważna jest komunikacja z Klientem i jak wiele od niej zależy. Dzięki systemom CRM, których uruchomienie wspieram liczyć możesz na poprawę relacji z odbiorcami Twoich usług oraz zebranie wielu cennych danych na temat ich preferencji czy też zachowań.

Wdrażania Power BI

Dzisiejszy biznes musi być inteligentny. Systemy informatyczne klasy Business intelligence to dostosowanie Twojej firmy do wymagań obecnego, dynamicznego rynku. Systemy informatyczne Power BI to mechanizm zaproponowany przez Microsoft. System tej klasy analizuje zebrane w ramach przedsiębiorstwa dane, które następnie mogą być poddane rozmaitym testom i algorytmom w celu poszukiwania trendów, zależności czy też ich braku. To może mieć kluczowe znaczenie przy ustalaniu strategii rozwoju firmy. Systemy Power BI są nieocenionym wsparciem dla kadry managerskiej i zarządu przedsiębiorstwa, a umiejętne ich wykorzystanie zwielokrotni zyski.

Analityka biznesowa pozwoli na uzyskanie danych, o których często nie mieliśmy pojęcia. Dopiero zastosowanie sprawnego systemu analitycznego pozwala na ich wydobycie i odpowiednią prezentację. Dostrzeżesz trendy, nowe zjawiska i możliwości.

Jakie uzyskasz korzyści powierzając mi wdrożenia IT?

1. Twoja firma podąży za oczekiwaniami rynku.

Dzięki wdrożonym systemom informatycznym zyskasz kontrolę nad przepływami wielu cennych informacji w Twoim przedsiębiorstwie. Znacznie lepiej sprostasz wymaganiom, które obecnie stawiają przed Tobą klienci, a także lepiej zrozumiesz mechanizmy, które wpływają na ich zadowolenie lub niechęć do Twojej marki.

2. Zapełnienie luki kompetencyjnej.

Wdrożenia systemów IT to nie codzienność. Zwykle działania takie podejmowane są raz na rok lub rzadziej w małych i średnich firmach. Z tego powodu w obrębie firmy nie zawsze dostępna jest odpowiednia wiedza do przeprowadzenia takich działań. Zewnętrzny management wesprze swoimi kompetencjami na czas pracy nad założonymi projektami.

3. Wiedza, know-how.

Osiągnięcie rezultatu biznesowego możliwe jest dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i umiejętności planowania. Jako Kierownik Projektu IT lub Konsultant dbam o transfer know-how w trakcie procesu wdrożenia projektu. Skutecznie przeprowadzam Twoją organizację lub przedsiębiorstwo przez zmiany zaplanowane w kontrakcie.