Zarządzanie projektami, zmianami i zespołami - pozostałe usługi

Coaching kadry zarządzającej i zespołów

Poprawa umiejętności interpersonalnych zawsze daje sporą przewagę nad innymi. Praca nad swoimi możliwościami obejmuje nie tylko naukę nowego, ale również uświadamianie sobie tego, jakie możliwości i ograniczenia posiadamy jako ludzie. Zdolność do przesuwania granic naszych możliwości tak naprawdę często definiuje nasz sukces w wielu aspektach życia. Coaching zarówno osobisty jak i w ramach organizacji.

Spotkania zorganizować możemy zarówno w małych grupach, większych przeznaczonych dla kadry zarządzającej lub pracowników, a także w pojedynkę. W każdym przypadku otrzymasz porcję cennej wiedzy i motywacji w oparciu o najnowsze techniki pracy.

Mentoring kadry zarządzającej i zespołów

Podzielę się z Tobą doświadczeniem, które przez lata zbierałem w pracy przy dużych projektach oraz w wielu firmach, organizacjach czy strukturach. Spotkania mentorskie oferuję zarówno na spotkaniach indywidualnych, jak również dla kadry zarządzającej, dyrektorskiej i managerskiej, jak również całych zespołów, które w ramach Twojej organizacji wykonują kluczowe zadania.

Spotkania pozwolą na wydobycie nowego potencjału, pozyskanie nowej wiedzy oraz odnalezienie nowych schematów działania w ramach prowadzonych projektów czy też zarządzania firmą.

Rekrutacja - aktywne wsparcie procesu rekrutacji

Wspieram Twoją organizację w opracowaniu odpowiedniego profilu kierowania projektu pod zdefiniowany projekt, przeprowadzeniu wywiadów z wybranymi kandydatami, ustaleniu precyzyjnego zakresu odpowiedzialności i systemu wynagrodzeń. Wspieram także procesy rekrutacyjne wewnętrzne w Twojej organizacji, wraz z zaplanowaniem ścieżki rozwoju kompetencji i kariery dla kierowników projektów, sponsorów i product ownerów.

Nie wiesz dokładnie, czego potrzebujesz?

Masz wątpliwości jakiej formy wsparcia potrzebujesz? Może potrzebujesz pomocy w konkretnej i pilnej sprawie? Jeśli tak, zapraszam Cię na indywidualną konsultację.

To spotkanie będzie dla Ciebie wartościową wskazówką i pobudzi Cię do podjęcia dalszych działań. Gdy okaże się, że Twoje wyzwanie wymaga innych kompetencji/Specjalisty, to poprzestaniemy na pierwszym spotkaniu, a ja postaram się zaproponować Ci alternatywę.

Pierwsze konsultacje trwają 30 minut, a ich koszt – 60 zł – w całości przeznaczam na cele statutowe fundacji, którą wspieram.

Sprawdź wolne terminy

O mnie

Nazywam się Karol Czapik i jestem Interim Project Managerem, a także doradcą oraz szkoleniowcem z obszaru zarządzania. Choć posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, każdego dnia jestem niezapisaną kartką. Oznacza to, że nie podążam mechanicznie za utartymi schematami, mam głowę otwartą na nowe rozwiązania, a w mojej naturze nie leży spoczywanie na laurach.

Czytaj więcej >

Zarządzanie zespołami, projektami, zmianami – każde z tych pojęć zawiera bardzo ważny wspólny mianownik: ludzi.

Zobacz cały manifest

Zapoznaj się z moją metodologią pracy


Przeczytaj więcej o tym jak pracuję.